fot. Tomasz Strąg

W najbliższy poniedziałek rozpoczną się rekolekcje adwentowe w Radiu Maryja

W przyszły poniedziałek (7 grudnia) rozpoczną się rekolekcje adwentowe w Radiu Maryja. Poprowadzi je ks. Bogusław Jaworowski, misjonarz ze Zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny.

Rekolekcje adwentowe w Radiu Maryja będę odbywały się w ramach katechezy o godz. 8.30 oraz 17.10. Ponadto w poniedziałek odbędą się „Rozmowy Niedokończone” z misjonarzem prowadzącym rekolekcje.

o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR, dyrektor Radia Maryja, zachęca słuchaczy do udziału w rekolekcjach, które mają pomóc w lepszym przeżywaniu Adwentu.

– Adwent to przygotowanie do Bożego Narodzenia. Przygotowujemy domy naszych serc na przyjęcie Pana Jezusa, na Boże Narodzenie. Matka Najświętsza, święty Józef szukają miejsca dla Jezusa. Czy otworzysz dom swojego serca? Czy zrobisz wszystko, żeby ten dom otworzyli inny: twoi najbliżsi, znajomi, cała Polska i wszyscy Polacy? Aby lepiej się przygotować na Boże Narodzenie, na otworzenie serc dla Pana Jezusa szukającego, gdzie by głowę skłonić, zapraszamy na rekolekcje w Radiu Maryja – mówi o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR.

Dyrektor katolickiej stacji zachęca również wiernych, aby w okresie Adwentu skorzystali z sakramentu pokuty i pojednania.

Spowiedź, jak zaznaczył o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR, to również element oczekiwania na przyjście Chrystusa.

Rekolekcje adwentowe w Radiu Maryja potrwają do 10 grudnia.

RIRM

drukuj