fot. Tomasz Strąg

Rozpoczynają się rekolekcje adwentowe na antenie Radia Maryja 

Dziś rozpoczną się rekolekcje adwentowe na antenie Radia Maryja. Poprowadzi je ks. Bogusław Jaworowski, misjonarz ze Zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny.

Adwent to przygotowanie do Bożego Narodzenia. Każdy z nas powinien otworzyć serce na przyjście Jezusa. W Radiu Maryja odbędą się rekolekcje w ramach katechezy o godz. 8.30 oraz 17.10. Do udziału w nich zachęca o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR, dyrektor katolickiej rozgłośni.

– Matka Najświętsza i św. Józef szukają miejsca dla Jezusa. Czy otworzysz dom swojego serca? Czy zrobisz wszystko, żeby inni otworzyli dom swojego serca – Twoi najbliżsi, znajomi, cała Polska, wszyscy Polacy, aby lepiej przygotować się na Boże Narodzenie? Na otworzenie serc dla Pana Jezusa. Zapraszamy na rekolekcje w Radiu Maryja – akcentował o dr Tadeusz Rydzyk CSsR.

Dyrektor Radia Maryja zachęca również, aby w okresie Adwentu skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania. Spowiedź, jak zaznaczył o. dr Tadeusz Rydzyk CsSR, to również element oczekiwania na przyjście Chrystusa.

Rekolekcjonista, ks. Bogusław Jaworowski, będzie dziś gościem audycji „Rozmowy niedokończone”.

Rekolekcje adwentowe w Radiu Maryja potrwają do najbliższego czwartku.

RIRM

drukuj