fot. nieplanowanewpolsce.pl

W lutym ruszają w Polsce spotkania z Abby Johnson

W lutym w Polsce odbędą się spotkania z Abby Johnson, działaczką pro-life, autorką książki „Nieplanowane” poruszającej problem tzw. aborcji, na podstawie której został nakręcony film o tym samym tytule. Abby jako dyrektor kliniki Planned Parenthood w USA była współodpowiedzialna za przeprowadzenie 22 tys. aborcji.

Spotkania z Abby Johnson rozpoczną się w pierwszej połowie lutego. Autorka książki „Nieplanowane” podkreśla, że bardzo cieszy się na wizytę w Polsce i rozmowę na temat spostrzeżeń Polaków odnośnie filmu.

„Jestem bardzo podekscytowana możliwością odwiedzenia w lutym 2020 roku waszego przepięknego kraju. Nie mogę doczekać się spotkania z wami i dowiedzieć się tego, co myślicie o filmie „Nieplanowane”. Jeszcze bardziej ekscytuje mnie wiadomość, że moja książka „Nieplanowane” została przetłumaczona na język polski i będzie dostępna, kiedy przybędę do waszego państwa. Będziecie mogli ją kupić, a ja będę mogła ją wam podpisać. Jestem bardzo szczęśliwa, że będę mogła was wszystkich spotkać i poznać. Będzie to wspaniały czas i nie mogę się już tego doczekać” – wskazuje Abby Johnson.

Abby Johnson kierowała jedną z klinik aborcyjnych Planned Parenthood w USA i była współodpowiedzialna za przeprowadzenie przeszło 22 000 aborcji. Sama dwukrotnie dokonała aborcji własnych dzieci. Jej życie zmieniło się wówczas, gdy na własne oczy zobaczyła dramat, jaki przeżywa dziecko mordowane w łonie matki. Założyła organizację, która pomaga byłym pracownikom branży aborcyjnej, którzy jak ona przeżyli nawrócenie i walczą o rozpoczęcie nowego życia.

Film „Nieplanowane”  wszedł do polskich kin 1 listopada ubiegłego roku. Jest to opowieść o opartej na faktach historii Abby Johnson, która opuściła stanowisko dyrektora jednego z oddziałów Planned Parenthood i zaczęła walkę o życie nienarodzonych dzieci. Film odsłania sekrety skrywane przez tę organizację, która każdego roku zabija około 300 tysięcy nienarodzonych dzieci.

Terminarz i miejsca spotkań:

– 11.02.2020 r., godz. 17.30 – parafia pw. św. Marka Ewangelisty w Bydgoszczy

– 12.02.2020 r., godz. 17.15 – Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie (Łagiewniki)

– 13.02.2020 r., godz. 17.30 – parafia pw. św. Jana Bosko w Pile

– 14.02.2020 r., godz. 17.30 – Sanktuarium NMP Wspomożenia Wiernych w Rumii

– 15.02.2020 r., godz. 17.30 – Bazylika Najświętszego Serca Jezusa w Warszawie

Więcej informacji można znaleźć [tutaj]. 

radiomaryja.pl/abbywpolsce

drukuj