W kraju zachmurzenie całkowite, silne zamglenia

Dziś zachmurzenie całkowite, na wybrzeżu i zachodzie miejscami przejaśnienia.

Na wschodzie gdzieniegdzie słabe opady śniegu, śniegu ziarnistego lub marznącej mżawki, na pozostałym obszarze miejscami słabe opady deszczu, mżawki lub deszczu ze śniegiem, a w górach śniegu.

W całym kraju silne zamglenia i mgły. W mgłach widzialność od 400 m do 800 m, rano lokalnie poniżej 200 m. Temp. maks. od -1 st., 0 st. na krańcach wschodnich, około 1 st. w centrum, do 4 st. na zachodzie. Wiatr w południowej połowie kraju słaby, zmienny, na pozostałym obszarze południowo-zachodni i południowy, słaby i umiarkowany, a na wybrzeżu umiarkowany i dość silny, porywisty.

Rano silne zamglenia. Okresami słabe opady śniegu lub deszczu ze śniegiem. Temp. maks. 1 st. Wiatr słaby, zmienny.

PAP

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl