fot. pixabay.com

W. Brytania: 21-latka z Polski śmiertelnie dźgnięta nożem w Londynie

21-letnia Polka została śmiertelnie dźgnięta nożem w alejce w pobliżu szkoły w dzielnicy South Ealing w zachodnim Londynie – poinformowała dziś policja. W związku ze sprawą zatrzymano 29-letniego mężczyznę.

Do zabójstwa doszło krótko po północy z poniedziałku na wtorek. Ofiara zmarła na miejscu zdarzenia w efekcie zadanych jej pchnięć nożem. O samym zabójstwie policja informowała już we wtorek, ale dopiero dzisiaj, po skontaktowaniu się z rodziną zamordowanej, podała do publicznej wiadomości personalia ofiary, którą jest pochodząca z Polski Ania Jędrkowiak.

Policja przekazała również, że w związku ze sprawą we wtorek najpierw zatrzymano, a następnie wypuszczono bez postawienia zarzutów 20-letniego mężczyznę, zaś później aresztowano pod zarzutem morderstwa 29-latka, który przebywa w policyjnym areszcie.

Detektyw Brian Howie z londyńskiej policji metropolitalnej, który kieruje śledztwem, powiedział, że drugie aresztowanie jest bardzo znaczące dla dochodzenia i ujawnił, że ofiara oraz zatrzymany znali się. Policja zaapelowała do wszystkich, którzy mogli być świadkami, bądź przypadkowo zarejestrować jakieś podejrzane zdarzenie na monitoringu domowym, aby zgłosili się na komisariat.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl