fot. PAP/Eugene Titov

Ukraińskie media podają, że wdowy po żołnierzach armii rosyjskiej dostały używane futra

Wdowom po mieszkańcach Donbasu, wcielonych do armii rosyjskiej na wojnę przeciwko Ukrainie, wręczono używane futra – podają we wtorek ukraińskie media.

„Rosyjscy >>wolontariusze<< przekazali >>wdowom bohaterów Noworosji<< noszone futra. Logicznym byłoby przekazanie pieniędzy, a nie second-handu” – napisał w mediach społecznościowych dziennikarz Denys Kazanski.

„Uważam, że wszyscy wiedzą, dlaczego tak jest i skąd wzięli te futra… Ale wdowy po >>bohaterach<< wydają się zadowolone” – dodał.

Serwis nv.ua napisał, że na Sachalinie w Rosji rodziny poległych zmobilizowanych otrzymują mrożone ryby, zaś w Tuwie – barany i drewno.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl