[TYLKO U NAS] M. Kałużny: Seksualność jest dziś bronią, która ma zniszczyć katolickie rodziny

Dziś lewackie środowiska są niemal wszędzie. Możemy powiedzieć, że my – katolicy – jesteśmy „zieloną wyspą” w sensie moralnym. Ale jesteśmy tą „zieloną wyspą” tylko dlatego, że mamy jeszcze Kościół, media katolickie, potrafimy rozeznać w tym, co dobre i dlatego się przed tym bronimy. Seksualność jest ich silną bronią, którą chcą zepsuć cały ład społeczny – powiedział w programie „Aktualności dnia” na antenie Radia Maryja Mariusz Kałużny dyrektor Centralnego Ośrodka Sportu.

21 września ulicami Torunia ma przejść tzw. marsz równości pod hasłem „Dla życia i rodziny”. To hasło zostało niejako ukrrdzione marszom organizowanym przez środowiska kościelne, które chcą chronić instytucję prawdziwej rodziny.

Zachowanie tych dewiacyjnych środowisk jest przede wszystkim smutne, ale i niepokojące – powiedział Mariusz Kałużny.

Nie ma złudzeń, że dobór tego hasła jest przypadkiem. Jest to ewidentna prowokacja środowisk LGBT. Oni już przyzwyczaili nas do marszów, które de facto nie maja nic wspólnego z tolerancją i tym, żeby zrealizować jakieś prawa, które nie są realizowane w naszym państwie – wskazał dyrektor Centralnego Ośrodka Sportu.

Ten marsz nie ma nic wspólnego ani z życiem, ani z rodziną – dodał.

Trzeba pamiętać, że środowiska LGBT to środowiska zdecydowanie proaborcyjne. Oni są tak naprawdę przeciwko życiu. Z ich strony jest więc to zuchwałość, a nawet i przemoc w kierunku naszych wartości – zwrócił uwagę gość „Aktualności dnia”.

Jesteśmy właśnie świadkami wojny cywilizacyjnej i lewackie środowiska przeszły do ataku – zaznaczył Mariusz Kałużny.

Tzw. marsze równości odbywają się w wielu miastach w Polsce. Dziwi fakt, jak bardzo te środowiska są zorganizowane i w jakiś sposób opłacane. Widać wyraźnie, że posiadają oni środki na organizację tych marszów. Jednak frekwencja na tych manifestacjach nie jest zadowalająca. Uczestnicy marszów są wożeni na każde marsze w różnych miastach. Czasami są tam ci sami ludzie. Zatem wyraźnie widać, że to jest większa akcja przygotowana na to, aby atakować w Polsce to, co jest dla nas ważne – powiedział gość Radia Maryja.

Seksualność jest dziś bronią, która ma zniszczyć katolickie rodziny, ale jest w tej sprawie szerszy kontekst – wskazał dyrektor Centralnego Ośrodka Sportu.

Nie chodzi jedynie o organizację tzw. marszy równości. Chodzi również o działanie w mediach, ośrodkach kultury itd. Dziś te lewackie środowiska są niemal wszędzie. Możemy powiedzieć, że my – katolicy – jesteśmy „zieloną wyspą” w sensie moralnym. Ale jesteśmy tą „zieloną wyspą” tylko dlatego, że mamy jeszcze Kościół, media katolickie, potrafimy rozeznać w tym, co dobre i dlatego się przed tym bronimy. Seksualność jest ich silną bronią, którą chcą zepsuć cały ład społeczny – podkreślił Mariusz Kałużny.

Całość programu „Aktualności dnia” z udziałem Mariusza Kałużnego można odsłuchać [tutaj].

RIRM

drukuj