fot. COS

Turniej siatkówki plażowej w COS Zakopane – już w lipcu!

Już za trzy tygodnie na boiskach COS Zakopane zaprezentują się siatkarze plażowi. Turniej „Volleyball Tatra Cup 2020” odbędzie się 11 lipca i zgromadzi specjalistów od miksta. Na piachu rywalizować będą 24 pary.


Kolejne dyscypliny sportu są odmrażane i wracają do rywalizacji. Tak samo będzie z jedną z najbardziej widowiskowych letnich dyscyplin – siatkówką plażową. Na terenie COS OPO od wczesnych godzin porannych 11 lipca rywalizowało będzie maksymalnie 48 zawodników.

Boiska, na których toczyła się będzie rywalizacja, są najwyżej położonymi tego rodzaju obiektami w Polsce. W puli nagród znajduje się 4 tys. zł, ale najważniejsza jest dobra zabawa i popularyzacja dyscypliny.

Staramy się jako COS wspierać wszystkie sporty olimpijskie. Na naszych obiektach odbywa się coraz więcej zawodów, bo nasza infrastruktura na to pozwala. Cieszymy się, że w stolicy polskich Tatr będziemy mogli gościć specjalistów od siatkówki plażowej – mówi dyrektor COS Mateusz Grzybowski.

Zapisy prowadzone są pod adresem majowym [email protected] lub telefonicznie – 691 782 115. Wszystkie szczegóły zawarte zostały w regulaminie dostępnym na stronie www.flowpro.pl.

COS/Sport.RIRM

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl