fot. PAP/Piotr Nowak

Rzecznik rządu P. Müller: Nic mi nie wiadomo o pisemnych wyjaśnieniach strony ukraińskiej dot. wsi Przewodów

Na ten moment nic mi o tym nie wiadomo – powiedział w czwartek rzecznik rządu Piotr Müller, pytany o to, czy polski rząd otrzymał pisemne wyjaśnienia strony ukraińskiej dot. wydarzeń we wsi Przewodów. Dodał, że tej chwili trwają rozmowy dyplomatyczne.

Rzecznik rządu Piotr Müller podczas briefingu prasowego został zapytany, czy rząd otrzymał od strony ukraińskiej pisemne wyjaśnienia w sprawie wydarzeń w Przewodowie, gdzie w wyniku eksplozji pocisku zginęło we wtorek dwóch obywateli Polski.

„Na ten moment nic mi o tym nie wiadomo, ale rozumiem, że w tej chwili trwają również rozmowy dyplomatyczne” – odpowiedział Müller.

Zdaniem Müllera „po zgromadzeniu materiałów przez stronę ukraińską zapewne też zostanie taki materiał przedstawiony”.

PAP

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl