fot. twitter.com

ROZKŁAD JAZDY bezpłatnego autobusu – „DZIĘKCZYNIENIE W RODZINIE”

ważny w dniu: 7.09.2019 r.

Kierunek: Port Drzewny

Trasa: Rubinkowo II (pętla) – Dziewulskiego – Łyskowskiego – Rydygiera – Wschodnia – Skłodowskiej-Curie – Kościuszki – Grudziądzka – Warneńczyka – Przy Kaszowniku – Pl. TO-MI-TO – Uniwersytecka –                      Wały gen. Sikorskiego – Al. Solidarności – Czerwona Droga – Kraszewskiego – Bema – Broniewskiego – Szosa Bydgoska – Starotoruńska – Port Drzewny

 

Rubinkowo II 10:00 14:00 17:30
Przybyłów 10:01 14:01 17:31
Manhattan 10:03 14:03 17:33
Rubinkowo Centrum 10:04 14:04 17:34
Donimirskiego 10:05 14:05 17:35
Wschodnia 10:07 14:07 17:37
Dworzec Wschodni (ul. Skłodowskiej-Curie) 10:09 14:09 17:39
Świętopełka 10:11 14:11 17:41
Warneńczyka 10:14 14:14 17:44
Al. Solidarności                                                              (od strony muzeum etnograficznego) 10:18 14:18 17:48
Odrodzenia 10:20 11:20 17:50
Kraszewskiego 10:22 14:22 17:52
Sienkiewicza 10:24 14:24 17:54
Reja 10:25 14:25 17:55
Starotoruńska 10:30 14:30 18:00
Port Drzewny 10:33 14:33 18:03

 

         Autobus powrotny na trasie Port Drzewny – Rubinkowo II odjedzie o godz. 21:15

 

Dojazd możliwy także autobusami:

Linii nr 18

– z  pętli   Wrzosy  o  godz.:           9:31, 11:01, 12:16, 13:31, 14:45, 16:00, 17:15 i 18:15

– z przystanku Okrężna o godz.:   9:45, 11:15, 12:30, 13:45, 15:00, 16:15, 17:25 i 18:30

 

Linii nr 36

– z pętli Szubińska o godz.:

9:39, 10:19, 10:59, 11:39, 12:19, 12:59, 13:39, 14:19, 14:59, 15:39, 16:19, 16:59 i 17:39

– z Pl. Rapackiego  o godz.:

10:06, 10:46, 11:26, 12:06, 12:46, 13:26, 14:06, 14:46, 15:26, 16:06, 16:46, 17:26 i 18:06

 

 

Odjazdy autobusów z Portu Drzewnego:

Linii nr 18 o godz.:  13:00, 14:12, 15:15, 16:30, 17:40,   19:00,    20:00,    20:58,    22:14

Linii nr 36 o godz.:     14:05, 14:45,  16:05,  16:45,  18:05, 18:44, 19:24,   20:44,   21:24,  22:04

 

 

 

drukuj