Premier M. Morawiecki: Radosnego świętowania Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego

Radosnego świętowania Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego! Spokoju, miłości i odpoczynku w gronie najbliższych – napisał w niedzielę na Twitterze premier Mateusz Morawiecki.

 

W sobotę w świątecznym filmie zamieszczonym w serwisie YouTube premier życzył natomiast rodakom wesołych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Wielkiej Nocy.

„Święta Wielkiej Nocy to czas wiary, nadziei i zwycięstwa miłości. To ten moment, gdy nasze myśli kierujemy do bliskich – do tych, których kochamy. Także do tych, którzy potrzebują naszego wsparcia i pomocy” – powiedział premier.

To, co nas łączy i to, co wspólne – jak podkreślił – jest najważniejsze.

„Chcemy być lepsi, chcemy, by dobro zwyciężyło zło. Tego właśnie uczy nas zmartwychwstały Chrystus. Z tej nauki płynie uniwersalne przesłanie: musimy łączyć, nie dzielić, budować wspólnotę. Tego wszyscy chcemy, być razem i czuć się bezpiecznie” – dodał.

„Niech te nadchodzące święta zmartwychwstania Pana będą dla wszystkich państwa czasem radości, wzmocnienia i pogody ducha. Spędźmy te święta razem, cieszmy się wspólnotą: wspólnotą, która nas łączy. W imieniu całej Rady Ministrów życzę państwu wesołych, spokojnych, pełnych rodzinnego ciepła świąt Wielkiej Nocy” – zwrócił się premier do rodaków.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl