fot. twitter.com/MorawieckiM

Premier: Dziękuję wszystkim mamom za trud włożony w nasze wychowanie

Chcę dziś podziękować wszystkim mamom za cały trud włożony w nasze wychowanie, za nieprzespane noce i stresujące wizyty na wywiadówkach – napisał dziś, w Dniu Matki, premier Mateusz Morawiecki.

„Dzień Matki jest szczególną datą nie tylko w kalendarzu, ale przede wszystkim w naszych sercach. Dziś chcę podziękować wszystkim Mamom za cały trud włożony w nasze wychowanie, za nieprzespane noce i stresujące wizyty na wywiadówkach. Drogie Mamy, żyjcie nam sto lat!” – napisał premier Morawiecki na swoim profilu na Twitterze. Dołączył do wpisu fotografię, na której obejmuje swoją mamę.

https://twitter.com/MorawieckiM/status/1265220427003109376

Dzień Matki jest świętem obchodzonym jako wyraz szacunku dla matek. Data obchodów święta jest różna w zależności od kraju. W Polsce święto obchodzone jest 26 maja.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl