Autorstwa Opioła Jerzy - Praca własna, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=946787

Popularny szlak Kalatówki – Kondratowa w Tatrach znów otwarty

Od środy 9 czerwca zostaje ponownie otwarty popularny w Tatrach niebieski szlak prowadzący od Polany Kalatówki do schroniska na Polanie Kondratowej. Szlak był zamknięty z powodu prac ziemnych związanych z budową sieci kanalizacyjnej do schroniska.

Szlak niebieski rozpoczynający się w Kuźnicach jest licznie uczęszczany przez turystów i jest jednym z kilku prowadzących na Giewont. Na ten bardzo popularny szczyt można także dojść szlakiem żółtym przez Dolinę Małej Łąki oraz szlakiem czerwonym przez Dolinę Strążyską i Grzybowiec. Na Giewont można także dostać się wędrując szlakiem czerwonym od strony Kasprowego Wierchu lub Czerwonych Wierchów.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl