fot. flickr.com

Podkarpackie: Obcowanie z naturą z kajaka, czyli spływy rzeką San

Poznawanie nadsańskiej przyrody z kajaka, słuchanie opowieści przyrodniczych – takie atrakcje czekają na uczestników nieodpłatnych spływów kajakowych po rzece San, jakie zaplanowano na Podkarpaciu na dwie najbliższe czerwcowe soboty. Zapisy chętnych potrwają do wtorku.

Organizatorem spływów jest Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna (PROT) w ramach projektu „Odgłosy natury. SlowRivers – praktyczny pakiet dla turysty”.

„Kajakowa przygoda na rzece San to świetna okazja, by aktywnie odpocząć w otoczeniu nadsańskiej przyrody oraz by poznać faunę bytującą nad jedną z najpiękniejszych rzek Polski. Gwarantujemy fantastyczne opowieści przyrodnicze, wodną przygodę na Sanie i bliskość natury” – zachęcają organizatorzy.

Pierwszy z planowanych spływów ma się odbyć w sobotę 12 czerwca na trasie Sanok – Tyrawa Solna. Kolejny – 19 czerwca na trasie Chyrzyna – Krasiczyn.

Organizatorzy zapewniają nieodpłatnie uczestnikom udział w wydarzeniu wykwalifikowanego i doświadczonego zespołu instruktorów, ratowników oraz możliwość skorzystania z wysokiej jakości sprzętu, a także ubezpieczenie uczestników spływu, poczęstunek na mecie oraz dodatkową atrakcję, czyli warsztaty przyrodnicze. Zaś po za zakończeniu spływu – transport uczestników do miejsca startu.

Regulamin wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie: https://www.slowrivers.pl/jednodniowe-splywy-kajakowe-rzeka-san.

Zgłoszenie należy przesłać mailowo do wtorku na podany na stronie adres.

Wydarzenie jest realizowane w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl