fot. Tomasz Strąg

Niedziela ciepła i słoneczna

W niedzielę termometry wskażą od 7 do 15 stopni C. Niemal w całym kraju będzie słonecznie, tylko na wschodzie może padać deszcz – poinformowała synoptyk Centralnego Biura Prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, Grażyna Dąbrowska.

W niedzielę będzie słonecznie, tylko na wschodzie może padać słaby deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie od 7 stopni Celsjusza na Pomorzu, 11 w centrum, do 15 stopni na południu. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni i południowy.

W nocy zachmurzenie małe. Tylko na wschodzie duże z większymi przejaśnieniami i tam wystąpią słabe opady deszczu. Możliwe są mgły ograniczające widzialność do 200 metrów.

Temperatura minimalna od zera na zachodzie, 4 w centrum, do 7 na południowym wschodzie. Tylko w obszarach podgórskich minus 3 stopnie. Wiatr słaby, południowo-wschodni.

PAP

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl