fot. Youtube/mimo wszystko Duda

#MimoWszystkoDuda – akcja wyborców K. Bosaka, którzy w drugiej turze poprą prezydenta Andrzeja Dudę

To będzie wybór moralny; nie chcę, by Polska znalazła się w potrzasku, dlatego w drugiej turze zagłosuję na kandydata pozytywnego – Andrzeja Dudę – mówią w spocie #MimoWszystkoDuda wyborcy Krzysztofa Bosaka, którzy w drugiej turze deklarują oddanie głosu na prezydenta Andrzeja Dudę.

W poniedziałek w serwisie YouTube opublikowano film pod hasłem #MimoWszystkoDuda, będący „oddolną akcją patriotów, którzy w pierwszej turze wyborów prezydenckich zagłosowali na Krzysztofa Bosaka, a w drugiej zagłosują – mimo wszystko – na Andrzeja Dudę”.

„Powiem wam, co się stanie, kiedy wybory wygra Rafał Trzaskowski. Donald Tusk wróci do kraju i stanie na czele zjednoczonej opozycji. Najpóźniej w marcu 2021 roku ten sam Donald Tusk zostanie premierem Polski. Pamiętam te czasy. Nie mam specjalnych złudzeń co do Andrzeja Dudy. Mimo wszystko… Duda” – mówi w filmie Marek Miśko, publicysta, społecznik z Fundacji Polska Ziemia.

Ekonomista i publicysta historyczny Leszek Żebrowski ocenił, że dokonywanie wyborów między tymi kandydatami to będzie „wybór moralny, między cywilizacjami, jaka ta Polska w przyszłości ma być, czy to ma być Polska w miarę normalna, nie taka jakiej chcemy, ale w miarę normalna, czy to ma być Polska nienormalna”.

„Nie chcę, by Polska znalazła się w potrzasku, dlatego w drugiej turze zagłosuję na kandydata pozytywnego – Andrzeja Dudę” — zadeklarował przedsiębiorca dr Tomasz Dorosz.

Podkreślił, że jest to kandydat bliższy mu „światopoglądowo, który ma szacunek dla naszej historii, religii, tradycji i ziemi”.

„Jako osoba o narodowych poglądach nie wyobrażam sobie, aby przez najbliższe pięć lat reprezentował mnie w świecie człowiek, dla którego moje wartości, są rasistowskie, faszystowskie czy ksenofobiczne” – wskazuje w spocie 24-letni Bartek.

„W tych wyborach nie zagłosuję za, zagłosuję przeciwko, zagłosuję w obronie swoich wartości i swoich przekonań” – dodaje.

Damian Kita ze Stowarzyszenia Marsz Niepodległości powiedział: „To niezwykle trudny wybór, ale nie wspierając rewolucji z Zachodu, która niszczy nasze wartości, po prostu dajemy sobie czas na alternatywę”.

„Mimo wszystko Duda” – mówią na zakończenie bohaterowie spotu.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl