Już wkrótce! Pokaz „Brat naszego Boga” w Ostrołęce

Studenci Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej z Torunia zapraszają mieszkańców Ostrołęki i okolic na filmowy pokaz sztuki teatralnej: „Brat naszego Boga”. Jest to inscenizacja dramatu Karola Wojtyły o drodze do świętości Brata Alberta.

Projekcja odbędzie się w poniedziałek 19 stycznia o godz. 19.00 w Ostrołęckim Centrum Kultury. Będzie to spotkanie w ramach Klubu Kina Niezależnego. Wstęp jest bezpłatny. Centrum Kultury znajduje się przy ul. Inwalidów Wojennych 23. Więcej informacji u p.Witolda pod numerem 667-921-850.

Do obejrzenia sztuki zachęca o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR, Dyrektor Radia Maryja. Przypomina, że jest to sztuka napisana przez młodego Karola Wojtyłę. Zwraca też uwagę na jej kunsztowną realizację.

– Sztuka jest poruszająca. Jest po prostu piękna. (…) Może zechcecie państwo w innych miastach, miejscowościach zobaczyć ten spektakl. Zrobiony jest pięknie przez teatr WSKSiM  w Toruniu. W ten sposób będziecie mogli państwo poznać naszych studentów, atmosferę uczelni. Zachęcam też do wejścia na stronę uczelni. Naprawdę warto. Warto pracować z młodzieżą i dla młodzieży, bo to jest przyszłość – powiedział o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR, Dyrektor Radia Maryja.

Zaproszenie o. dr. Tadeusza Rydzyka CSsR, Dyrektora Radia Maryja


Pobierz

Pobierz

FormatFactoryFormatFactoryPoster

RIRM

 

 

 

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl