fot. Tomasz Strąg

J. Brudziński: Stoimy z poczuciu dobrze wykonanego obowiązku, choć nie wszystko udało się zrobić

Stoimy przed państwem z poczuciem dobrze wykonanego obowiązku – powiedział w piątek w Szczecinie szef sztabu wyborczego PiS Joachim Brudziński. Zastrzegł jednak, że politycy PiS nie są w stu procentach zadowoleni z tego, co udało się zrobić.

https://twitter.com/marekgrobarczyk/status/1182628260963852289

„Dzisiaj stoimy przed państwem z poczuciem dobrze wykonanego obowiązku” – powiedział na konferencji prasowej Joachim Brudziński. Jak dodał, „można było więcej, można było lepiej, na pewno jeszcze wiele musimy naprawić”.

„Na pewno nie jest tak, że jesteśmy w stu procentach zadowoleni z tego, co udało nam się zrobić zarówno tutaj w Szczecinie na Pomorzu Zachodnim, jak i w całym kraju. Pokory nigdy dosyć” – podkreślał.

Jak dodał, „mamy jednak takie poczucie, że dobrze wykonaliśmy tę pracę, że wywiązaliśmy się z tych zobowiązań i – ku zdumieniu opozycji – zaczęliśmy realizować je już drugiego dnia po wyborach”.

Joachim Brudziński zachęcał do głosowania na PiS.

„Jeżeli zasłużymy sobie na państwa głosy, jeżeli zasłużymy sobie na głosy mieszkańców całego naszego regionu od Świnoujścia po Barlinek, od Myśliborza po Gryfice i Łobez to będziemy bardzo ciężko przez kolejną kadencje pracować” – zapowiedział.

Szef sztabu wyborczego PiS podziękował także dziennikarzom za relacjonowanie mijającej kampanii oraz swoim koleżankom i kolegom z partii, którzy kandydują do parlamentu z okręgu szczecińskiego.

PAP

drukuj