fot. PAP/EPA

IMGW ostrzega przed silnym wiatrem w południowej części Podkarpacia

Ostrzeżenia przed silnymi wiatrami dla ośmiu najbardziej wysuniętych na południe powiatów województwa podkarpackiego wydał dziś rano Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Jak informuje instytut dla powiatów: bieszczadzkiego, leskiego, sanockiego, krośnieńskiego, brzozowskiego, strzyżowskiego, jasielskiego i Krosna ogłoszono ostrzeżenie pierwszego stopnia. Dodano, że to warunki sprzyjające wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl