Film „Zmierzch. Ofensywa ideologii gender” już o godz. 21.40 w TV Trwam

Ideologia gender to bardzo poważne zagrożenie. O tym, jak poważne mówi specjalny dokument – premiera filmu „Zmierzch. Ofensywa ideologii gender” już o 21.40 w TV Trwam.

Nadszedł czas, aby zmierzyć się z prawdą o ideologii gender.

Film „Zmierzch. Ofensywa ideologii gender” odsłania prawdę o tym, czym tak naprawdę jest ideologia gender, jakie niesie za sobą zagrożenie i jakie będę jej skutki.

– My musimy wiedzieć, rozumieć rzeczywistość, żeby nas nie zaskakiwało jakieś niebezpieczeństwo – tu chodzi o rodzinę. Jest atak podwójny: atak na rodzinę i atak na Kościół – zaznaczył Dyrektor Radia Maryja o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR.

Atak na Kościół i rodzinę nie jest przypadkowy. Genderyzm jako forma neomarksizmu nieustannie poszukuje wroga – wskazał ks. prof. Paweł Borkiewicz.

– Tym wrogiem z jednej strony, jak pokazał rok 68’ były instytucje naznaczone autorytetem. Warto przypomnieć, że dwa naczelne hasła 68 roku to: „Zabrania się zabraniać” i „Nie ma już nauczyciela – ty jesteś bogiem” – podkreślił kapłan.

Ks. prof. Tadeusz Guz zwrócił uwagę, iż natura człowieka w świetle tej ideologii jest tylko i wyłącznie materią.

– I to w dodatku materią, którą człowiek może dowolnie sobie konstruować – mówił.

Przejawem tego jest agresywne narzucanie zboczeń i dewiacji, poniżanie godności człowieka w imię wolności i zabawy, seksualizacja i deprawowanie dzieci oraz młodzieży. Przykład to chociażby wprowadzenie karty LGBT plus przez władze Warszawy.

– Wdrażane są tzw. standardy WHO bardzo słusznie powszechnie krytykowane – mówi się o propedofilskim charakterze tych standardów – wskazał mec. Jerzy Kwaśniewski z Instytutu Ordo Iuris.

Społeczeństwu próbuje się wmówić, że to coś normalnego. Oswaja się ludzi z homoseksualizmem i promuje się zboczenia. Pojawiają się konkretne żądania: zrównanie praw dewiacyjnych związków homoseksualnych z małżeństwami, czy też postulat adopcji dzieci. Pod sztandarem wolności głoszone są także hasła aborcyjne. Stoją za tym ogromne pieniądze.

– To wszystko okryte jest pewną manipulacją. Jeżeli ktoś nie rzuci pełnego światła na tę manipulację, wtedy ona jest skuteczna – zauważył prof. Mieczysław Ryba.

To światło ma rzucić film „Zmierzch. Ofensywa ideologii gender”.

– Nie lekceważmy tego. Społeczeństwo, nasz naród, jeszcze niedużo wie na ten temat, a lekceważy ten bardzo niebezpieczny proceder, który się dokonuje w tym ataku na rodzinę i Kościół – tak, aby zniszczyć Polskę – akcentował o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR.

Emisja filmu już o godz. 21.40 w TV Trwam. Powtórkę można będzie obejrzeć z piątku na sobotę o godz. 2.00 oraz w sobotę o godz. 14.30 i w niedzielę o godz. 10.30.

TV Trwam News/RIRM

drukuj