fot. twitter.com/michaldworczyk

Dworczyk poinformował, że chora na nowotwór Julia wyruszyła na leczenie do USA rządowym samolotem

Szef KPRM Michał Dworczyk przekazał, że chora na nowotwór mózgu 18-latka dzięki pomocy w zbiórce internetowej wyruszyła na leczenie do USA rządowym samolotem. „Julia, jesteśmy z Tobą” – napisał w mediach społecznościowych Michał Dworczyk.

18-letnia Julia Kuczała jest chora na nowotwór złośliwy mózgu i zbierała na swoje nierefundowane leczenie w Stanach Zjednoczonych poprzez serwis siepomaga.pl. Ponad 180 tys. osób wsparło jej leczenie kwotą ponad 7 mln zł.

O wyjeździe Julii na leczenie poinformował szef KPRM na twitterze.

https://twitter.com/michaldworczyk/status/1311709039877910528

„Kilka tygodni temu z prośbą o pomoc zwrócili się do nas najbliżsi Julki. Dzięki setkom osób dobrej woli i wsparciu Premiera Mateusza Morawieckiego dziś Julia wyruszyła do USA rządowym samolotem, gdzie rozpocznie kolejny etap leczenia. Julia, jesteśmy z Tobą!” – napisał  Michał Dworczyk.

PAP

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl