„Barka” na stulecie św. Jana Pawła II

Franciszkańscy misjonarze z zespołem Carrantuohill i przyjaciółmi oraz wiernymi z różnych krajów świata zdalnie razem zaśpiewali i nagrali „Barkę”.

„Jako Bracia Mniejsi (franciszkanie) wraz z zespołem Carrantuohill i wszystkimi, którzy tego nagrania będą słuchać, chcemy włączyć się w obchody jubileuszowego roku urodzin Świętego Jana Pawła II, tworząc wspólnotę pieśni dziękczynienia za jego osobę i dzieło” – mówi o. Dymitr Żeglin OFM, Prowincjalny Sekretarz ds. Ewangelizacji Misyjnej w Katowicach.

„Wdzięczni za wielki pontyfikat i święte życie naszego rodaka chcemy, by powróciła ona jak echo z wszystkich kontynentów, na których obecni są i pracują polscy misjonarze” – dodaje zakonnik.

„Barka to jedna z najbardziej popularnych piosenek religijnych która od kilkudziesięciu lat kojarzy się na całym świecie przede wszystkim z postacią papieża Jana Pawła II” – przypomina franciszkanin.

Wykonawcy:

 1. Zespół Carrantuohill
 2. Munster, Indiana, USA – Edward
 3. Ks. Maciej Londyn
 4. Hong Kong OFM, CHINA
 5. Fra Albert OFM, POLAND
 6. Ola – RUSSIA
 7. Vendula – CZECH REPUBLIC
 8. Rosangela – BRAZIL
 9. Litwa
 10. Fra Dymitr OFM, – POLAND
 11. Dziewczynka
 12. Music school “Paz y bien”, San Ignacio de Velasco OFM – BOLIVIA
 13. Guayzmi OFM – ECUADOR
 14. Morongoro OFM – TANZANIA
 15. Selene – ITALY
 16. OFM BOLIVIA
 17. Rushooka, Rwentobo, UGANDA
 18. Kimbe OFM, PAPUA NEW GUINEA
 19. Miro OFM, Kenia

o. Jan Maria Szewek OFMConv/radiomaryja.pl

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl