Amazon chce finansować zabijanie nienarodzonych dzieci swoim pracownikom

Amazon dołącza do niechlubnego grona wielkich amerykańskich korporacji, które w ramach „pakietu zdrowotnego” będą finansować wyjazdy pracowników do innych stanów w celu zabicia nienarodzonego dziecka. Taki „przywilej” dotyczy tych regionów Ameryki, gdzie legalna tzw. aborcja jest niemożliwa. 

Pracownicy Amazona w ramach pakietu medycznego mogą uzyskać nawet 4 tys. dolarów na podróż do innego stanu, w celu dokonania tzw. aborcji. Według agencji informacyjnej Reuters, na takie „wsparcie” mogą liczyć także kobiety, które zabiły nienarodzone dziecko po 1 stycznia br.

 

Firma Amazon, a także jej założyciel Jeff Bezos, od lat wspierają finansowo tzw. aborcję. Jak informował portal marsz.info, założyciel Amazona przekazał 100 milionów dolarów na Fundację Obamy, która wspiera zabijanie nienarodzonych dzieci oraz ideologię LGBT [czytaj więcej]

Na wsparcie tej korporacji mogą liczyć również takie organizacje, jak m.in. Planned Parenthood, będąca miejscem masowych morderstw dzieci w łonach matek.

marsz.info/PCh24.pl

 

 

drukuj

Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl