fot. facebook.com/Konferencja-Bóg-Rodzina-Firma-Hojność

29 – 30 marca odbędzie się KONFERENCJA „BÓG, RODZINA, FIRMA, HOJNOŚĆ”

Bóg, rodzina, firma, hojność – te najważniejsze wartości w życiu przedsiębiorcy, już po raz czwarty omówi w praktyczny sposób konferencja o tym właśnie tytule. 29 i 30 marca 2019 roku jej uczestnicy będą mogli doświadczyć tego osobiście, podczas wykładów, warsztatów i spotkań w Hotelu 500 w Tarnowie Podgórnym, niedaleko Poznania.

Konferencja kierowana jest do przedsiębiorców wszystkich sektorów i branż; małych, średnich i dużych firm. Jej organizatorem jest Duszpasterstwo Pracodawców i Przedsiębiorców „Talent” w Archidiecezji Poznańskiej.

Tematyka konferencji będzie realizowana na podstawie Pisma  Świętego i Nauki Społecznej Kościoła. Każdy z przedsiębiorców dowie się jak Kościół w XX i XXI wieku odczytuje Pismo  Święte i jakie jest praktyczne przełożenie tej wiedzy na sukces bycia przedsiębiorczym w swojej firmie i rodzinie. Na tej podstawie prelegenci i uczestnicy odpowiedzą na pytanie co to znaczy być katolickim przedsiębiorcą.

„Powyższej odpowiedzi udzielimy na zasadzie stworzenia systemu” – mówił ks. dr Rafał Ostrowski, który wygłosi prelekcję na temat „Ogłoszenie systemu tożsamości przedsiębiorców katolickich”.

Czwarta edycja konferencji „Bóg, Rodzina, Firm, Hojność” zapewni bezpośrednie z autorytetami, którzy powiedzą jak się na tym poznać i to uczynić. Wśród gości są m.in.: Jolanta Wasilewska, Tomasz Desko, ks. Rafał Dudała, prof. Luis Huete z Hiszpanii czy Andreas Widmer z USA.

Patronem honorowym  konferencji jest ks. abp. Stanisław Gądecki.

Ramowy program konferencji jest dostępny na stronie: www.brfh.pl

Na wydarzenie można zarejestrować się telefonicznie: 603 728 848; lub pod adresem e-mail: talent.poznan.kontakt@gmail.com

RIRM

drukuj