Minister zdrowia powołał zespół, który zajmie się strategią rozwoju pielęgniarstwa w Polsce
Minister zdrowia Konstanty Radziwiłł powołał zespół ds. opracowania strategii na rzecz rozwoju pielęgniarstwa i położnictwa w Polsce. Zespół ma zakończyć prace do 31 października 2017 roku.
