Wpisy autora Mateusz Rzepecki

[TYLKO U NAS] Wicemarszałek M. Pęk o nadchodzącej kampanii wyborczej opozycji: Przemysł pogardy wejdzie na nowy poziom

Nie łudzę się, że najbliższa kampania wyborcza będzie bardzo powierzchowna programowo, natomiast bardzo agresywna w sferze języka, w sferze emocji. To ma być bardzo negatywna, bardzo agresywna kampania. Przemysł pogardy wejdzie na nowy poziom – mówił w czwartkowych „Aktualnościach dnia” na antenie Radia Maryja Marek Pęk, senator PiS, wicemarszałek Senatu, prognozując, jak będzie wyglądała nadchodząca kampania wyborcza ze strony opozycji.