Warszawa: 76. rocznica egzekucji więźniów Pawiaka w Magdalence
Apelem pamięci, złożeniem wieńców i zapaleniem zniczy pod Pomnikiem Drzewa Pawiackiego na terenie Muzeum na Pawiaku uczczono 76. rocznicę egzekucji więźniów Pawiaka w Magdalence. Pamięci ofiar poświęcono też Mszę św. polową i uroczystość w miejscu egzekucji w Magdalence.
