UOKiK: Sąd Najwyższy oddalił skargę ws. decyzji wydanej wobec UPC
Sąd Najwyższy oddalił skargę spółki P4 w sprawie decyzji UOKiK wobec UPC, wydanej w 2019 roku – przekazał Urząd. Chodzi o nałożoną wtedy na UPC karę m.in. za możliwość jednostronnego podnoszenia abonamentu przez dostawcę. Kara wynosiła wówczas 33 mln zł i rekompensaty dla klientów.
