Wpisy autora Angelika Regulska

Prezydent RP do funkcjonariuszy SOP: Dziękuję za kolejny rok wykonywania obowiązków dla Rzeczypospolitej Polskiej. Jesteście zawsze czujni i gotowi

Na dziedzińcu Belwederu w Warszawie odbyły się dziś obchody Święta Służby Ochrony Państwa. „Dziękuję za kolejny rok wykonywania obowiązków dla Rzeczypospolitej Polskiej. Jesteście zawsze na stanowisku, zawsze czujni i zawsze gotowi” – mówił do funkcjonariuszy prezydent Andrzej Duda.