Msza święta za chorych z ucałowaniem relikwii bł. Popiełuszki
O godz. 11.00 w sanktuarium bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Warszawie odprawiona zostanie Msza Święta w intencji osób chorych.
Na Eucharystii zgromadzą się osoby chore i starsze, a także przedstawiciele Służby Zdrowia i wolontariusze. Wiernym udzielone zostaną Sakrament Namaszczenia i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Po Mszy św. nastąpi ucałowanie relikwii bł. ks. Jerzego Popiełuszki.
– Wszyscy uczestnicy otrzymają piękne obrazki z przesłaniem Ojca Świętego Franciszka oraz poświęcone bułeczki. Każdy będzie mógł wziąć taki świeży, chrupiący chleb do domu – mówi ks. Czesław Banaszkiewicz z sanktuarium bł. ks. Jerzego Popiełuszki.Osoby niepełnosprawne, jeżdżące na wózkach mogą skorzystać z zapewnionego im transportu: specjalne ambulanse będą dowoziły te osoby do sanktuarium. Pierwszy rozpocznie swój kurs od godziny 10.00.
RIRM
