Kochana Rodzino Radia Maryja


W tym roku 8 grudnia w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny Radio Maryja będzie miało już 20 lat.

Uroczystości dziękczynienia za tę posługę będą w Toruniu i Bydgoszczy. W Toruniu ze względów praktycznych w pierwszą sobotę miesiąca czyli 3 grudnia.

O godz. 12:30 – Różaniec. Następnie koncert „To już 20 lat”. 15:00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia. 15:30 – uroczysta Msza Św., której będzie przewodniczył ks. bp ordynariusz diecezji toruńskiej Andrzej Suski. Homilię wygłosi ks. abp metropolita Leszek Sławoj Głodź.

W Bydgoszczy świętujemy w sam dzień Niepokalanej 8 grudnia o godz. 17:30 w kościele św. Jadwigi Królowej. Dziękczynieniu przewodniczył będzie ks. bp ordynariusz diecezji bydgoskiej Jan Tyrawa.

Zapraszamy bardzo gorąco wszystkich, całą Rodzinę Radia Maryja, starszych, młodzież, dzieci, kapłanów, siostry zakonne.

 

Do miłego zobaczenia.

Do wspaniałego świętowania.


Dyrektor Radia Maryja

o. dr Tadeusz Rydzyk



***

 



mapa dojazdu na XX rocznicę
powstania Radia Maryja

 

 

PROGRAM XX ROCZNICY POWSTANIA RADIA
MARYJA

3
grudnia – Toruń

kościół św. Józefa, sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy

godz. 9.00 – 12.30 – Rozmowy z Pielgrzymami

godz. 12. 30 – Różaniec

godz. 13.00 – Wprowadzenie

godz. 13.30 – Koncert "To już 20 lat"

godz. 15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego
– Powitanie zaproszonych gości

godz. 15.30 – Msza święta koncelebrowana, której będzie przewodniczył ks.
bp dr Andrzej Suski – pasterz Kościoła toruńskiego. Homilię wygłosi ks. abp Leszek Sławoj Głodź
– Metropolita Gdański.

 


—————————————————————–

8 grudnia – Bydgoszcz
kościół św. Jadwigi Królowej

godz. 18.00 – Msza święta koncelebrowana, której będzie przewodniczyć i
homilię wygłosi ks. bp. dr Jan Tyrawa – ordynariusz diecezji bydgoskiej

 

 

 



ARCHIWUM

drukuj