ROZKŁAD JAZDY bezpłatnego autobusu – „DZIĘKCZYNIENIE W RODZINIE”
Linia bezpłatna – „DZIĘKCZYNIENIE W RODZINIE”
ważny w dniu: 1.09.2018 r.
Kierunek: Port Drzewny
Trasa: Rubinkowo II (pętla) – Dziewulskiego – Łyskowskiego – Rydygiera – Wschodnia – Skłodowskiej-Curie – Kościuszki – Grudziądzka – Warneńczyka – Przy Kaszowniku – Pl. TO-MI-TO – Uniwersytecka – Wały gen. Sikorskiego – Al. Solidarności – Czerwona Droga – Kraszewskiego – Bema – Broniewskiego – Szosa Bydgoska – Starotoruńska – Port Drzewny
Rubinkowo II | 10:00 | 14:00 | 18:00 |
Przybyłów | 10:01 | 14:01 | 18:01 |
Manhattan | 10:03 | 14:03 | 18:03 |
Rubinkowo Centrum | 10:04 | 14:04 | 18:04 |
Donimirskiego | 10:06 | 14:06 | 18:06 |
Wschodnia | 10:08 | 14:08 | 18:08 |
Dworzec Wschodni | 10:10 | 14:10 | 18:10 |
Świętopełka | 10:12 | 14:12 | 18:12 |
Warneńczyka | 10:15 | 14:15 | 18:15 |
Al. Solidarności (od strony muzeum etnograficznego) |
10:20 | 14:20 | 18:20 |
Odrodzenia | 10:22 | 11:22 | 18:22 |
Kraszewskiego | 10:23 | 14:23 | 18:23 |
Sienkiewicza | 10:25 | 14:25 | 18:25 |
Reja | 10:26 | 14:26 | 18:26 |
Starotoruńska | 10:31 | 14:31 | 18:31 |
Port Drzewny | 10:33 | 14:33 | 18:33 |
Autobus powrotny na trasie Port Drzewny – Rubinkowo II odjedzie o godz. 21:15
Dojazd możliwy także autobusami:
Linii nr 18
– z pętli Wrzosy o godz: 9:31, 11:01, 12:16, 13:31, 14:45, 16:00, 17:15 i 18:15
– z przystanku Okrężna o godz: 9:45, 11:15, 12:30, 13:45, 15:00, 16:15, 17:25 i 18:30
Linii nr 36
- z pętli Szubińska o godz: 9:42, 10:22, 11:02, 11:42, 12:22, 13:02, 13:42, 14:22, 15:02, 15:42, 16:22, 17:02 i 17:42
- z Pl. Rapackiego o godz: 10:06, 10:46, 11:26, 12:06, 12:46, 13:26, 14:06, 14:46, 15:26, 16:06, 16:46, 17:26 i 18:06
Odjazdy autobusów z Portu Drzewnego:
Linii nr 18 o godz: 13:00, 14:12, 15:15, 16:30, 17:40, 19:00, 20:00, 20:58, 22:14
Linii nr 36 o godz.: 14:05, 14:45, 16:05, 16:45, 18:05, 18:44, 19:24, 20:44, 21:24, 22:04