Kalendarz Rodziny Radia Maryja 2022

Kalendarz poświęcony Sanktuarium pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu. Na stronach kalendarza umieszczone zostały przepiękne freski, które ozdabiają wnętrza toruńskiego sanktuarium. Dzięki niezwykłemu kunsztowi ich wykonania, świątynia zyskuje wyjątkowy charakter, a kalendarz zyskuje piękną oprawę graficzną. Poszczególne dni kalendarzowe opatrzono dużą czcionką z zaznaczonymi świętami, odpustami i uroczystościami. Znajdziemy w nim również informacje o nabożeństwach stałych w sanktuarium oraz o możliwości uzyskania odpustów. Pozostawiono też miejsca na umieszczenie krótkich notatek, a także zamieszczono strony informacyjne o Radiu Maryja i jego dziełach.

Informacja: Fundacja „Nasza Przyszłość”

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl