Wpisy

Pos. do PE W. Buda o sytuacji w warszawskim Szpitalu Południowym: Rada nadzorcza powinna skierować oficjalne zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez pracowników spółki

Były minister rozwoju, Waldemar Buda, wskazał, że nowa rada nadzorcza warszawskiego szpitala południowego powinna podjąć zdecydowane kroki. Do zmiany rady doszło po skandalu z udziałem lekarza Dawida Kacprzyka. Młody medyk i były już radny KO zarobił w ub.r. ponad 1,5 mln zł.