21-letni pijany Ukrainiec wjechał autem w bariery na DK12. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi

Aspirant Marcin Błaszczyk oraz sierżant Przemysław Wajs zatrzymali nietrzeźwego 21-latka, który mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie, uderzył w bariery na DK12. Obywatel Ukrainy nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Usłyszał już zarzut, a popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Koszalińscy policjanci zatrzymali 41-letniego obywatela Ukrainy poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania za wielokrotne nielegalne przewożenie migrantów przez granice

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie, dzięki skutecznej pracy operacyjnej oraz współpracy międzynarodowej, zatrzymali 41-letniego obywatela Ukrainy, który od początku roku był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania za wielokrotne nielegalne przewożenie migrantów przez granice.

Przekroczenie uprawnień przez wojewodę lubelskiego – obraza uczuć religijnych katolików

Dr n. med. Elżbieta Puacz, diagnosta laboratoryjny, specjalista mikrobiologii zdrowia publicznego, prezes Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych w Warszawie

Policjant po służbie zatrzymał pijanego kierowcę. 28-letni Ukrainiec wydmuchał ponad 2,5 promila

Policjant Komisariatu Policji w Bierutowie st. post. Damian Jamroży, będący w trakcie szkolenia podoficerskiego, po raz kolejny udowodnił, że służba na rzecz bezpieczeństwa społeczeństwa nie kończy się wraz z zakończeniem zmiany. Dzięki jego czujności i zdecydowanej reakcji na drodze wyeliminowany został kolejny nietrzeźwy kierujący, który swoim zachowaniem stwarzał realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Mężczyzna w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Teraz może liczyć się z poważnymi konsekwencjami prawnymi.