D. Obajtek: Dzięki naszym licznym działaniom Polska jest bezpieczna energetycznie

W reakcji na sytuację na Bliskim Wschodzie były prezes Orlenu, Daniel Obajtek, przypomniał ruchy, jakie podejmowała poprzednia władza, by chronić Polskę przed skutkami gospodarczymi trwających wojen. „Dzięki naszym licznym działaniom Polska jest bezpieczna energetycznie” – zaznaczył europoseł Prawa i Sprawiedliwości. Na jego wpis odpowiedział prezes PiS, Jarosław Kaczyński.