
Pracownicy „Silesii” w coraz gorszej sytuacji
Pogarsza się sytuacja pracowników kopalni „Silesia” w Czechowicach-Dziedzicach. Pracodawca nie wypłaca im części wynagrodzenia i dodatków. W spółce trwają też zwolnienia, a zwalniani nie dostają odpraw i odszkodowań.







