
„Nasz Dziennik”: Były szef toksykologii w firmie Pfizer: Nawet 60 tys. osób w Niemczech zmarło z powodu szczepionki na COVID-19
Nawet 60 tys. osób w Niemczech zmarło z powodu szczepionki na COVID-19 – ocenił na posiedzeniu komisji śledczej Bundestagu toksykolog dr Helmut Sterz. Były szef toksykologii w firmie Pfizer został 19 marca przesłuchamy przez komisję śledczą niemieckiego parlamentu – pisze „Nasz Dziennik”.











