
Pos. do PE J. Ozdoba: Jako PiS chcieliśmy dobrowolności systemu kaucyjnego, ale wszystkie decyzje administracyjne to nowelizacja KO
Platforma Obywatelska w 2024 r. znowelizowała przepisy. My chcieliśmy dobrowolności systemu, małej skali, zupełnie inaczej wyglądającej, ale wszystkie decyzje administracyjne to nowelizacja Platformy Obywatelskiej. Problem jest rzeczywiście w tym, że system kaucyjny jest po prostu źle nadzorowany, źle wdrażany i frustracja czy niezadowolenie wynika z tego, że ktoś w niewłaściwy sposób to wdraża. Tym kimś jest rząd Platformy Obywatelskiej – mówił w środowych „Aktualnościach dnia” na antenie Radia Maryja Jacek Ozdoba, poseł Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego, były wiceminister klimatu i środowiska.










