fot. Teobańkologia

„Wyprawa po owce” z Teobańkologią

Już 10 lipca Nowy Sącz odwiedzą Teobańkologia i ks. Teodor Sawielewicz. Dzień wcześniej z ks. Teodorem Sawielewiczem będzie można spotkać się w Starym Sączu. Wizyta na Sądecczyźnie to część projektu ewangelizacyjnego o nazwie: „Wyprawa po owce”.  

Teobańkologia to internetowa społeczność, która każdego dnia podczas wieczornego Różańca zrzesza kilkadziesiąt tysięcy osób. Wizyta na Sądecczyźnie to część projektu ewangelizacyjnego o nazwie „Wyprawa po owce”, którego autorem jest ks. Teodor Sawielewicz. W projekt można włączyć się na dwa sposoby – poprzez apostołowanie lub wsparcie tych, którzy ruszą w drogę. [czytaj więcej]

W maju 2022 roku (podczas pierwszej części „Wyprawy po owce”) Teobańkologia odwiedziła osiem miast, dzięki czemu mogła się spotkać z kilkunastoma tysiącami ludzi.

„Ciepłe słowa, świadectwa i wdzięczność. Pełnia Ducha Świętego, radość na twarzy, często łzy wzruszenia. Doświadczenie otwartości na drugiego człowieka, serdecznego przyjęcia i gotowości do służby” – akcentowali członkowie Teobańkologii.

W lipcu ks. Teodor Sawielewicz wraz z zespołem Teobańkologii zawita na Sądecczyznę. Pierwszy na trasie podróży Teobańkologii jest Stary Sącz. To właśnie tutaj w sobotę 9 lipca w Strefie Chwały ks. Teodor Sawielewicz będzie posługiwać podczas Wieczoru Uwielbienia od godziny 19.30.

fot. Teobańkologia

Wstęp na to wydarzenie jest wolny i nie wymaga zapisów. Transmisję będzie można śledzić na YouTube i Facebooku Teobańkologia.

W niedzielę 10 lipca ks. Teodor Sawielewicz będzie głosić kazania podczas Mszy świętych o godzinie: 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 13.30, 17.00 (dodatkowa Eucharystia) oraz o godzinie 19.00 w Sanktuarium św. Rity w Nowym Sączu. Po wieczornej Mszy świętej zostanie odmówiony Różaniec, po którym kapłan odprawi nabożeństwo o uzdrowienie.

fot. Teobańkologia

Teobańkologia/radiomaryja.pl

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl