Wieczór u św. Antoniego w Toruniu

W czwartek 25 kwietnia w parafii św. Antoniego na toruńskich Wrzosach odbędzie się spotkanie z s. Esterą Balcer ISSM. Gość przedstawi temat „Rola autoformacji w budowaniu tożsamości”.

„Wieczory u św. Antoniego” to cykliczne wykłady, katechezy i spotkania ze Słowem Bożym. W tym miesiącu wydarzenie odbędzie się 25 kwietnia o godz. 18.45 w sali pod zakrystią. Wcześniej w kościele – o godz. 18.00 – sprawowana będzie Msza święta.

Gościem kolejnego spotkania na toruńskich Wrzosach będzie s. dr Estera Balcer z Szensztackiego Instytutu Sióstr Maryi. Pedagog i nauczyciel akademicki podejmie temat „Rola autoformacji w budowaniu tożsamości”.

radiomaryja.pl

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl