Dzielne Niewiasty – spotkanie dla kobiet

Zapraszamy na kolejne spotkanie dla kobiet, które odbędzie się w Domu Rekolekcyjnym Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie w sobotę 8 czerwca 2013.

„Dzielne Niewiasty” to spotkania dla kobiet każdego stanu i wieku. Celem spotkań jest pomoc w odnalezieniu aktualnej odpowiedzi na pytania: Co to znaczy być dzielną kobietą? Jak aktualnie mam przeżywać swoją kobiecość? Gdzie tkwią źródła mojej siły? Jak być kobietą piękną i szczęśliwą? Co dobrego może wypływać z doświadczenia mojej samotności? W jaki sposób odnaleźć wewnętrzny pokój w trudnych sytuacjach?

Przed południem proponujemy udział w warsztatach tematycznych. Niewiasty, które są zainteresowane tylko popołudniową częścią, zapraszamy na spotkanie od 14.00 lub od obiadu.

Plan spotkania
8:00 Modlitwa różańcowa (dla chętnych Pań)
8:30 Recepcja – kawa, herbata, ciastko
9:00 Warsztaty: Wzaż II, Wizaż III; Warsztaty pracy z emocjami; Choreoterapia; Warsztaty muzyki liturgicznej.
13:15 Obiad
14:00 Modlitwa uwielbienia
14:30 Eucharystia
15:45 Konferencja
16:30 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17:30 Dzielenie w grupach
18:30 Kolacja + podsumowanie dnia

Więcej informacji na blogu DZIELNE NIEWIASTY
Istnieje możliwość skorzystania z noclegu z soboty na niedzielę. Aby skorzystać z noclegu prosimy o zaznaczenie takiej opcji w formularzu zgłoszeń.
Zapisy na warsztaty przyjmowane są do wyczerpania miejsc. Zapytania prosimy kierować na adres: dzielne.niewiasty@redemptor.pl

Źródło: www.cadr.redemptor.pl

drukuj