Zaprzysiężenie Karola Nawrockiego na Prezydenta RP zgodnie z planem. Marszałek Sejmu podpisał postanowienie
Marszałek Sejmu Szymon Hołownia podpisał postanowienie ws. zwołania Zgromadzenia Narodowego w celu złożenia przysięgi przez nowo wybranego Prezydenta RP, Karola Nawrockiego. Zgromadzenie Narodowe odbędzie się w sali posiedzeń Sejmu 6 sierpnia br. o godz. 10.00.
❗️Marszałek Sejmu @szymon_holownia podpisał postanowienie ws. zwołania Zgromadzenia Narodowego w celu złożenia przysięgi przez nowo wybranego Prezydenta RP.
Zgromadzenie Narodowe odbędzie się w sali posiedzeń Sejmu 6 sierpnia br. o godz. 10.00. pic.twitter.com/AOe7ZMABJC
— Sejm RP🇵🇱 (@KancelariaSejmu) July 7, 2025

fot. X/Karol Nawrocki
radiomaryja.pl



