pixabay.com

Warmińsko-mazurskie: strażacy odłowili bobra z centrum Giżycka

W centrum Giżycka strażacy odłowili bobra – poinformował rzecznik prasowy warmińsko-mazurskich strażaków, Grzegorz Różański. Zwierzę odwieziono na jedną z pobliskich plaż.

Rano dorosłego bobra odłowili strażacy na ul. Olsztyńskiej w Giżycku. To jedna z głównych ulic centrum miasta leżąca niedaleko kanału łuczańskiego i jeziora Niegocin.

Policjanci zablokowali drogę tak, by auta nie potrąciły zwierzęcia. Strażacy złapali bobra do klatki i odwieźli na jedną z plaż.

To nie pierwszy przypadek odłowienia bobra w Giżycku; w maju ubiegłego roku patrol straży miejskiej natknął się nocą na bobra przy ul. Kościuszki; wówczas zwierzę także zostało odłowione i wypuszczone.

PAP

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl