fot. pixabay.com

Synoptyk IMGW: Dziś rano w większej części kraju przejaśnienia

Dziś od rana rozpogodzenia i sporo słońca. Słabe opady śniegu możliwe tylko na południu i krańcach wschodnich. Na początku dnia od minus 4 stopni na obszarach podgórskich do zera stopni Celsjusza na pozostałym obszarze kraju – poinformowali synoptycy IMGW.

Dzisiejszy poranek zapowiada się prawie w całej Polsce z przejaśnieniami.

Dziś od rana rozpogodzenia i sporo słońca. Słabe opady śniegu możliwe tylko na południu i krańcach wschodnich – powiedział synoptyk Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, Michał Folwarski.

Na początku dnia od minus 4 stopni na obszarach podgórskich do zera stopni Celsjusza na pozostałym obszarze kraju – przekazał synoptyk.

Wiatr słaby i umiarkowany zachodni. Tylko na wschodzie kraju silniejszy, w porywach do 50km/h.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl