W sobotę piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka w ogrodach KPRM

Jutro w ogrodach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odbędzie się rodzinny piknik z okazji Dnia Dziecka. Na najmłodszych czeka moc atrakcji – gry, koncerty, warsztaty i konkursy z nagrodami. Wstęp dla każdego jest wolny.

Dla każdego rodzica dzieci są wyjątkowym szczęściem i radością – podkreślała premier Beata Szydło w specjalnym spocie z okazji Dnia Dziecka.

– Dla każdego rodzica dzieci są największym szczęściem i radością – kiedy jesteście mali, trzymamy was za ręce, kiedy uczycie się stawiać pierwsze kroki, uczymy was pierwszych słów, a potem kibicujemy, kiedy realizujecie swoje plany, swoje marzenia i ambicje. Dla każdego z nas, dla rodziców i dzieci, to największa radość, największe szczęście. Zapraszam Was na to, byśmy razem świętowali Dzień Dziecka. Już 3 czerwca, tutaj, w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, w ogrodach, spotkamy się na pikniku rodzinnym. Zapraszam Was serdecznie. Czekam na Was – powiedziała premier Beata Szydło.

Także w tzw. strefie sportowej na najmłodszych będzie czekała moc atrakcji sportowych. W planach przewidziano m.in. spotkanie z ministrem sportu Witoldem Bańką, a także znanymi sportowcami, którzy wezmą udział we wspólnej zabawie z najmłodszymi.

RIRM

drukuj