fot. twitter.com/RCB_RP

RCB: ostatniej doby utonęła jedna osoba; od początku kwietnia zanotowano 22 utonięcia

Ostatniej doby utonęła jedna osoba, zaś od początku kwietnia w całym kraju doszło do 22 utonięć – wynika z informacji Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. Ostatnia ofiara to 75-letni mężczyzna; jego ciało znaleziono na Zalewie Kieleckim.

„To, co wiemy na chwilę obecną to to, że pan w wieku 75 lat utonął w Zalewie Kieleckim. Przed godz. 13 świadkowie poinformowali nas, że ciało dryfuje na lustrze wody” – powiedział dziś PAP oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach ,mł. asp. Karol Macek.

Na miejscu obecni byli również strażacy, którzy wyciągnęli ciało z wody i przekazali policji. Jak poinformowała kielecka policja, przeprowadzone na miejscu oględziny nie wykazały na ciele 75-latka obrażeń; zostało ono zabezpieczone do dalszych badań.

Śledczy wstępnie wykluczyli udział osób trzecich. Obecnie trwają czynności procesowe policji i prokuratury.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl