Pos. A. Sobecka apeluje do premiera M. Morawieckiego o uwzględnienie Torunia w programie Mosty dla regionów

Poseł Anna Sobecka skierowała pismo do premiera Mateusza Morawieckiego, w którym zwróciła się z prośbą o uwzględnienie koncepcji budowy trzeciego mostu drogowego na wysokości Szosy Okrężnej i węzła Nieszawska w Toruniu w rządowym programie Mosty dla regionów.

Poseł PiS podkreśliła, że Toruń nie znalazł się w planach 20 priorytetowych przepraw mostowych do dofinansowania, „które pozwolą na poprawę wewnętrznej spójności komunikacyjnej regionów Polski, przy wsparciu ze środków budżetu państwa”.

„Uwzględnienie Torunia w programie Mosty Plus w znacznym stopniu poprawiłoby płynność i bezpieczeństwo ruchu drogowego. Ponadto biorąc pod uwagę powołanie siedziby dowództwa WOT w Toruniu, budowa takiego obiektu powinna być koniecznością” – napisała w piśmie poseł Anna Sobecka.

RIRM/TV Trwam News

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl