Konwencja Patriotyczna z udziałem Andrzeja Dudy

W Zamku Polonii w Pułtusku rozpoczęła się Obywatelska Konwencja Patriotyczna z udziałem kandydata PiS-u  na prezydenta Andrzeja Dudy. W południe Duda wygłosił przemówienie.

Dziś o godzinie 18.15 Andrzej Duda będzie gościem audycji „Rozmowy niedokończone” w Radiu Maryja i TV Trwam.

Wczoraj w Krakowie został zaprezentowany nowy spot wyborczy, w którym pojawia się żona kandydata na prezydenta. W spocie zawarto także fragmenty spotkań z obywatelami oraz wypowiedzi Polaków na temat Andrzeja Dudy.

Marcin Mastalerek, rzecznik PiS-u zaznacza, że ostatnie dwa tygodnie to decydująca faza kampanii wyborczej.

– Dlatego Pan minister Andrzej Duda będzie bardzo aktywny. Pokazaliśmy spot wizerunkowy. Po prezentacji tego spotu w jednym z krakowskich kin razem z dziennikarzami zobaczyliśmy miejsca, które ukształtowały Andrzeja Dudę. Miejsca, w których się uczył, związane również z tym, że był harcerzem, gdzie studiował. To jest początek ofensywy kampanii Andrzeja Dudy. Będziemy bardzo aktywni, chcemy przekonać Polaków, chcemy pozyskać jak najwięcej głosów i nie będziemy oglądali się na innych kandydatów, którzy często obrażają Andrzeja Dudę. Robimy swoje, patrzymy przed siebie  – powiedział Marcin Mastalerek.

Od dziś 11 kandydatów na prezydenta będzie bezpłatnie prezentować swoje spoty wyborcze w Telewizji Polskiej i Polskim Radiu. W sumie będzie to 25 godzin emisji audycji wyborczych w telewizji i 35 godzin w radiu. Obowiązek emisji bezpłatnych spotów nakłada na publiczne media Kodeks wyborczy.

RIRM

drukuj