fot. pixabay.com

Indyjska policja: 242 osoby na pokładzie samolotu, który rozbił się w Ahmadabadzie

Indyjska policja powiadomiła, że na pokładzie samolotu, który rozbił się w czwartek w Ahmadabadzie, w zachodnim stanie Gudźarat, były 242 osoby. Wcześniej informowano o 133 pasażerach i członkach załogi.

Maszyna linii Air India AI171 leciała z tego miasta na londyńskie lotnisko Gatwick, a nie jak wcześniej podawano do Birmingham. Według informacji przekazanych przez policję samolot rozbił się poza terenem lotniska.

Rzecznik polskiego MSZ, Paweł Wroński, poinformował, że na liście pasażerów samolotu, który rozbił się w czwartek w Ahmadabadzie, nie ma obywateli Polski.

„W tej katastrofie deamlinera w Ahmadabadzie (…) po przejrzeniu list, na liście pasażerów nie ma obywateli Polski” – poinformował Paweł Wroński.

Zaznaczył, że ta informacja pochodzi od polskiej placówki dyplomatycznej, od konsula w Indiach.

PAP

drukuj